Prodejny Don Pealo

Společnost PEAL a.s. provozuje na území republiky síť maloobchodních prodejen Don Pealo. Naším cílem je tuto síť stále rozšiřovat. Prodejny se nachází především ve velkých nákupních centrech, mimo Prahu pak také na stěžejních obchodních místech důležitých měst.

Don Pealo jsou obchody především se sortimentem TRAFIKY a dále pak nabídkou vín, sektů, destilátů, alkoholických nápojů, doutníků, tabáku, dýmek a dárkových předmětů. Interiér všech provozoven je laděn v moderním designu.


Cílem maloobchodní divize je vybudovat síť prodejen Don Pealo na celém území České republiky. Komfortní služby a komplexní sortiment jsou základními předpoklady pro splnění i těch nejnáročnějších přání a požadavků našich zákazníků

Aktuální seznam prodejen včetně otevíracích dob, telefonních čísel najdete na e-shopu www.donpealo.cz.

Don Pealo - mo e-shop Portske

Chcete dostávat včas informace o našich novinkách a akcích?

Registrace

Copyright (c) 2007-2021 PEAL a.s. Všechna práva vyhrazena.

Právní podmínky | Ochrana dat | Mapa serveru | Mapa produktů | Odkazy

Elektronická evidence tržeb EET
Podle zákona o evidenci tržeb je od 1.3.2017 společnost PEAL a.s. povinna vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinna zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény PEAL a.s. nebo jiných subjektů.

Webdesign a programovaní a webhosting: MagicHouse s.r.o.

Prohlašuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích.

ANONE

I state that I am over the age of 18 and I am aware that these web pages contain information about tobacco products.

YESNO