O nás

Profil velkoobchodu

Akciová společnost PEAL je ryze česká obchodní společnost, která komplexně zajišťuje velkoobchodní prodej tabákových výrobků, alkoholických nápojů, vína, piva, kávy, čajů, cenin, cukrovinek a drogerie. PEAL zásobuje široké spektrum zákazníků  jako jsou specializované tabákové obchody, čerpací stanice, potraviny, bary a restaurace. Zákazníci mají na výběr z více než 5.000 položek.

Dovoz

PEAL je rovněž dovozce zboží z celého světa. Pravidelně upravujeme nabídku dovozového zboží a některé značky na český trh dodáváme exkluzivně – např. panamské rumy La Cruz, suché doutníky Barlovento a Pegaso, vlhké a suché doutníky La Regenta a olivové oleje Cretan Village. PEAL se pravidelně umisťuje mezi 20 TOP obchodních firem v ČR.

Logistika

Centrála společnosti PEAL se nachází v Praze 10 – Bohdalci, kde je vybudováno moderní logistické centrum. Vozový park čítá 70 rozvozových automobilů, objednávky zákazníků jsou vyřízeny do 24 hodin. Distribuci zboží zajišťují pobočky v Táboře, Plzni, Liberci, Ostravě a Brně.

Chcete dostávat včas informace o našich novinkách a akcích?

Registrace

Copyright (c) 2007-2022 PEAL a.s. Všechna práva vyhrazena.

Právní podmínky | Ochrana dat | Mapa serveru | Mapa produktů | Odkazy

Elektronická evidence tržeb EET
Podle zákona o evidenci tržeb je od 1.3.2017 společnost PEAL a.s. povinna vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinna zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény PEAL a.s. nebo jiných subjektů.

Webdesign a programovaní a webhosting: MagicHouse s.r.o.

Prohlašuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích.

ANONE

I state that I am over the age of 18 and I am aware that these web pages contain information about tobacco products.

YESNO