Luxusní zapalovače

RONSON

Tradiční výrobce zapalovačů, firma RONSON, byla založena v Anglii v roce 1896. Od svého založení si RONSON udržuje přední postavení ve výrobě a distribuci klasických zapalovačů, které mimo jiné vyrábí i pro jiné světové firmy (Yves Saint – Laurent).
Ve více než 100 zemích na celém světě se RONSON stal synonymem anglické kvality a „vlajkovou lodí“ firmy je tradiční zapalovač Premier Varaflame, vyráběný již od r. 1950. Ronson kromě zapalovačů nabízí i kuřácké potřeby, plyny a benzíny, které si rovněž nacházejí stále více příznivců v kuřáckém světě.

COLIBRI

Americká společnost COLIBRI International, založená v r. 1928, je jedním ze světových leaderů v sortimentu plynových zapalovačů, luxusních dárkových předmětů a bižuterie. Výrobky Colibri zaručují vysokou kvalitu, moderní design a nízkou poruchovost, přičemž všechny tyto atributy přispívají k tomu, že produkty od společnosti Colibri si oblíbili zákazníci již v padesáti zemích světa.

PRINCE

Japonská společnost KAGAMI Corporation je výrobcem světově proslulých zapalovačů a kuřáckých doplňků značky PRINCE. Firma působí na trhu od r. 1946 a každoročně uvádí na trh několik novinek. Výrobky značky PRINCE se vyznačují vysokou kvalitou, moderním vzhledem a precizním zpracováním, k čemuž přispívá i to, že se vyrábí výhradně v Japonsku.

ZIPPO

Společnost Zippo byla založena roku 1932 v Bradfordu v Pensylvánii. Až do dnešních let vyrobila 325 miliónů zapalovačů odolných proti větru. Zippo zapalovač si mnozí lidé kupují jako sběratelskou cennost.

Chcete dostávat včas informace o našich novinkách a akcích?

Registrace

Copyright (c) 2007-2017 PEAL a.s. Všechna práva vyhrazena.

Právní podmínky | Ochrana dat | Mapa serveru | Mapa produktů | Odkazy

Elektronická evidence tržeb EET
Podle zákona o evidenci tržeb je od 1.3.2017 společnost PEAL a.s. povinna vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinna zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény PEAL a.s. nebo jiných subjektů.

Webdesign a programovaní a webhosting: MagicHouse s.r.o.

Prohlašuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích.

ANONE

I state that I am over the age of 18 and I am aware that these web pages contain information about tobacco products.

YESNO