Kariéra

PEAL a.s. zaměstnává v současné době přes 500 zaměstnanců včetně velkoobchodních poboček v Brně, Liberci, Táboře, Ostravě a v Plzni. Dále nabízíme práci v maloobchodní síti prodejen tabák&tisk a tabák&víno DON PEALO.

Najdete u nás stabilní zaměstnání a zázemí finančně silné české společnosti.

Volné pozice VO

Velkoobchod momentálně nehledá žádné nové spolupracovníky.

Volné pozice MO

Maloobchod momentálně nehledá žádné nové spolupracovníky.

Skladník Plzeň

Společnost  PEAL a. s. je přední český velkoobchodní a maloobchodní operátor v sortimentu víno, alkoholické nápoje, cigarety, doutníky, cukrovinky a doplňkový sortiment. Pravidelně se umisťuje v TOP10 českých obchodních firem.

V rámci rozvoje společnosti jsme otevřeli výběrové řízení pro pozici:

SKLADNÍK - VO velkoobchodní pobočka PEAL a.s. v Plzni

Požadujeme:

 - praxi ve skladu

- ochotu pracovat ve směnném provozu

- zkušenost s prací se zbožím

- organizační schopnosti, smysl pro pořádek

 - fyzickou zdatnost

- časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení

Náplň práce a odpovědnost:

- příjem a výdej zboží

- manipulace se zbožím ve skladu

- příprava a expedice zboží

- obsluha manipulační techniky

- dvousměnný provoz

- účast na inventurách

Nabízíme:

  • Nástupní plat 20.000,-Kč
  • Náborový příspěvek 6.000,-Kč
  • Motivační systém odměňování a hodnocení výkonu
  • Příspěvek na dovolenou, kulturu, zdraví a vzdělávání
  • Stravenky v hodnotě 80,- Kč/den
  • 3 dny dovolené navíc
  • Zázemí prosperující společnosti, která působí na trhu již 25 let

Nástup: ihned

Místo výkonu: Plzeň

Kontakt: kojzar@peal.cz

*Jméno a příjmení
*E-mail
*Mobil
Životopis
Text zprávy

Klikněte na odkaz a proveďte souhlas s podmínkami

* Souhlasím se zpracováním osobních údajů:

Zpracování osobních údajů

Uděluji tímto společnosti PEAL a.s., IČ:25775634, zapsané do obchodního rejstříku vedeného Městským soudem v Praze – oddíl B, vložka 5999, souhlas se zpracováním mých osobních údajů, který je v souladu s nařízením GDPR (Nařízení Evropského Parlamentu a Rady EU č. 2016/679; obecné nařízení o ochraně osobních údajů), ze dne 27. dubna 2016, platným od 25.5.2018.

Osobními údaji, které budou zpracovány jsou: emailová adresa, adresa datového spojení (IP adresa), jméno a příjmení, telefonický kontakt, fakturační adresa, doručovací adresa.

Udělený souhlas bude využíván společností PEAL a.s. za účelem zasílání obchodních nabídek a sdělení.

Poskytovatel údajů prohlašuje, že uvedené osobní údaje jsou přesné, pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Poskytnutý souhlas můžete udělit pouze elektronicky prostřednictvím tohoto formuláře a lze jej kdykoli odvolat (elektronickou nebo písemnou formou).

PEAL a.s.

Souhlasím×

Chcete dostávat včas informace o našich novinkách a akcích?

Registrace